Kuchynské spotrebiče Miele

LifeBeyondOrdinary

Úvod / Spotrebiče / Kuchynské spotrebiče Miele
spotrebiče_MIELE_DOMOSS

Špičkové kuchynské spotrebiče nemeckej značky Miele prinášajú maximálny komfort, najmodernejšie technológie a prepracovaný dizajn, ktorý dokonale ladí s kuchyňami SYKORA z kuchynských štúdií DOMOSS.

Spotrebiče Miele si môžete prezrieť na vlastné oči v kuchynských štúdiách DOMOSS, nechať si ich predviesť našimi odbornými kuchynskými dizajnérmi a oboznámiť sa s ich prepracovanými funkciami.

Spotrebiče Miele v kuchynských štúdiách DOMOSS:

  • V kuchynských štúdiách DOMOSS ponúkame kompletný sortiment kuchynských spotrebičov nemeckej značky Miele. Niektoré z nich nájdete vystavené priamo v showroomoch v reálnych kuchyniach.
  • Okrem kuchynských spotrebičov Miele – varných dosiek, rúr na pečenie a parných rúr, umývačiek, chladničiek či kávovarov ponúkame tiež ostatný sortiment, ktorý vám pomôže s bezproblémovou starostlivosťou o domácnosť – práčky a sušičky Miele či najvýkonnejšie vysávače. 
  • Presvedčte sa na vlastné oči, ako dokonale zapadnú vstavané spotrebiče do vašej novej kuchyne, spýtajte sa odborných predajcov všetko, čo vás zaujíma a získajte dokonalý prehľad o aktuálnych novinkách aj najpredávanejších stáliciach.
Spotrebiče Miele

Predajcovia v kuchynských štúdiách DOMOSS sú certifikovaní a pravidelne absolvujú školenia Miele Akademy, aby sa so spotrebičmi a technológiami dokonale zoznámili a mohli vám predstaviť všetky ich kvality. A to nie je všetko.

Montáž aj servis spotrebičov Miele

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS poskytujú komplexné služby – tovar u nás nielen zakúpite, postaráme sa aj o jeho montáž a prípadný servis.

Neprehliadnite: Prezentačné varenie s Miele

Zaujali vás spotrebiče Miele? Radi by ste ich bližšie spoznali, pretože si nimi plánujete zariadiť kuchyňu? Stačí nás osloviť a v prípade záujmu vám ochotne zorganizujeme prezentačné varenie namieru s profesionálnym kuchárom v priestoroch našich kuchynských štúdií DOMOSS.


Výhody spotrebičov Miele a ich nákupu v DOMOSSe

  • vstavané spotrebiče a ich kombinácie sú vzájomne zosúladené tak, aby vytvorili perfektný estetický zážitok a dotvorili kuchyňu vašich snov
  • špičkové technológie zaručujú intuitívne ovládanie a výnimočný komfort
  • Miele tvorí s ohľadom na životné prostredie a ich spotrebiče majú vysoké štandardy bezpečnosti, dlhej životnosti a nízku energetickú náročnosť
  • služby kuchynských dizajnérov, ktorí vám poradia ten najvhodnejší spotrebič do vašej kuchyne či domácnosti
  • zabezpečujeme špičkový záručný aj pozáručný servis v kuchynských štúdiách DOMOSS

Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu bez kompromisov. Informujte sa o spotrebičoch Miele priamo v kuchynských štúdiách DOMOSS. 

Fotogaléria

Pozrite sa späť na

Spotrebiče