Kuchynské spotrebiče Miele

LifeBeyondOrdinary

Úvod / Spotrebiče / Kuchynské spotrebiče Miele
spotrebiče_MIELE_DOMOSS

Špičkové kuchynské spotrebiče nemeckej značky Miele prinášajú maximálny komfort, najmodernejšie technológie a nadčasový dizajn, ktorý dokonale ladí s kuchyňami SYKORA z kuchynských štúdií DOMOSS.

Spotrebiče Miele si môžete prezrieť na vlastné oči v kuchynských štúdiách DOMOSS, nechať si ich predviesť našimi odbornými kuchynskými dizajnérmi a oboznámiť sa s ich intuitívnymi funkciami.

 

Spotrebiče Miele v kuchynských štúdiách DOMOSS:

 • V kuchynských štúdiách DOMOSS ponúkame kompletný sortiment kuchynských spotrebičov nemeckej značky Miele. Niektoré z nich nájdete vystavené priamo v showroomoch v reálnych kuchyniach.
 • Okrem kuchynských spotrebičov Miele – varných dosiek, rúr na pečenie a parných rúr, umývačiek riadu, chladničiek či kávovarov ponúkame tiež ostatný sortiment, ktorý vám pomôže s bezproblémovou starostlivosťou o domácnosť – práčky a sušičky Miele či výkonné vysávače.

Spotrebiče Miele a ich vlastnosti:

 • TasteControl: Príliš prepečené pokrmy už patria minulosti. Vďaka funkcii TasteControl sa dvierka rúry na pečenie otvoria celkom automaticky vo chvíli, keď je pokrm pripravený tak, ako má a rúra sa rýchlo ochladí. Ak chcete pokrmy udržiavať teplé alebo chcete nechať mäso odpočívať, môžete presne nastaviť požadovanú udržiavaciu teplotu.
 • DualSteam: DualSteam rýchlo uzavrie arómu a živiny vo vnútri potravín a zaistí rovnomerné rozdelenie teploty a vlhkosti vo vnútri celého priestoru parnej rúry. Tak dokonale, že teplotu môžete nastaviť na stupeň presne a bez problémov používať metódu sous-vide.
 • SmartSelect: Nezáleží na tom, kam na celoplošnej indukčnej varnej doske položíte alebo presuniete hrniec, nastavená teplota sa presunie s ním. To znamená výrazne väčšiu voľnosť a flexibilitu pri príprave menu.
 • AutoDos: Miele neustále posúva hranice možného a prichádza so svetovou novinkou, umývačkou riadu s automatickým dávkovaním AutoDos a integrovaným zásobníkom na umývací granulát PowerDisk.
 • TwinDos: Automatické dávkovanie pracieho prostriedku v práčkach so systémom TwinDos je nielen praktické, ale súčasne zaručuje perfektnú čistotu vašej bielizne. Navyše v porovnaní s manuálnym dávkovaním dokáže ušetriť až 30 % pracieho prostriedku.
 • Miele@home: Sieťové prepojenie domácich spotrebičov Miele vám prinesie viac voľnosti, bezpečnosti a komfortu. Sledujte svoje prístroje aj na diaľku a upravujte parametre podľa svojich želaní.

Predajcovia v kuchynských štúdiách DOMOSS sú certifikovaní a pravidelne absolvujú školenia Miele Academy, aby sa so spotrebičmi a technológiami dokonale zoznámili a mohli vám predstaviť všetky ich kvality. A to nie je všetko.

MONTÁŽ AJ SERVIS SPOTREBIČOV MIELE

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS poskytujú komplexné služby – tovar u nás nielen zakúpite, postaráme sa aj o jeho montáž a prípadný servis.

 

NEPREHLIADNITE: PREZENTAČNÉ VARENIE S MIELE

Zaujali vás spotrebiče Miele? Radi by ste ich bližšie spoznali, pretože si nimi plánujete zariadiť kuchyňu? Stačí nás osloviť a v prípade záujmu vám ochotne zorganizujeme prezentačné varenie na mieru s profesionálnym kuchárom v priestoroch našich kuchynských štúdií DOMOSS.

 

VÝHODY SPOTREBIČOV MIELE A ICH NÁKUPU V DOMOSSE:

 • vstavané spotrebiče a ich kombinácie sú vzájomne zosúladené tak, aby vytvorili perfektný estetický zážitok a dotvorili kuchyňu vašich snov
 • špičkové technológie zaručujú intuitívne ovládanie a výnimočný komfort
 • Miele tvorí s ohľadom na životné prostredie a ich spotrebiče majú vysoké štandardy bezpečnosti, dlhej životnosti a nízku energetickú náročnosť
 • služby kuchynských dizajnérov, ktorí vám poradia ten najvhodnejší spotrebič do vašej kuchyne či domácnosti
 • zabezpečujeme špičkový záručný aj pozáručný servis v kuchynských štúdiách DOMOSS

Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu bez kompromisov. Informujte sa o spotrebičoch Miele priamo v kuchynských štúdiách DOMOSS. 

 

 

Videogaléria

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


  osobných údajov

  Pozrite sa späť na

  Spotrebiče