BEKO BIM 25301 XCS

Katalógové číslo: 320117 Kategórie: Značka:

Popis

objem 71 litrov digitálny displej chladiaci ventilátor čierne sklo/nerez, katalytická zadná stena 3-ité sklo dvierok soft zatváranie dvierok

Vietor vo vlasoch patrí na výlet, nie do kuchyne
Inteligentný ventilátor v rúrach Beko sa zastaví vo chvíli, keď otvoríte dvierka rúry. Nehrozí tak, že vám vhrnie horúci vzduch do očí, a navyše tým ušetrí nejaké to euro za elektrinu.

Podá jedlo až pod nos
Teleskopické výsuvy sú neoceniteľným pomocníkom pri pečení. Je jedno, aké veľké alebo ťažké jedlo pripravujete. Stačí ho len vysunúť, a bez námahy a spálenín môžete zistiť, či už je váš obľúbený koláč upečený.

Tiché dvierka pre nočných pekárov a pekárky
Poznáte to – plné ruky, nohou zaklapnete dvierka rúry… a prásk, celá domácnosť je na nohách. Rúry Beko majú našťastie dvierka SoftClose®, ktoré sa samé a potichu dovrú, takže môžete piecť nečujne napríklad aj o polnoci. A navyše si na ne môžete položiť pekáč s jedlom ťažkým až 22 kg!

Majte pod kontrolou, čo sa deje vovnútri
Aby ste nemuseli každú chvíľu otvárať rúru a plytvať drahocenným teplom, sú rúry Beko vybavené halogénovým osvetlením. Jediným pohľadom cez dvierka tak budete vedieť, či už je jedlo dozlatova upečené.

Ďalšie informácie

Šírka (cm)

59.5

Hĺbka (cm)

56.7

Výška (cm)

59.4

Energetická trieda

A

Farba

čierna

Počet programov

8

Objem (l)

71

Ventilátor

Áno

Gril

Áno

Typ rúry

vstavané

Darček

5 rokov záruka po registrácii

Rozmrazovanie

Áno

Horný ohrev

Áno

Spodný ohrev

Áno

Displej

Áno

Výrobca

BEKO