Úvod / Novinky a zaujímavosti / TOP Creative: Novinka v kuchynskom štúdiu v Piešťanoch

TOP Creative: Novinka v kuchynskom štúdiu v Piešťanoch

Kuchyňa TOP Sykora

TOP Creative Sykora je dokonale krásna krásna. Len zopár týždňov stojí v kuchynskom štúdiu DOMOSS v Piešťanoch výnimočný kúsok značky SYKORA. Príďte sa pozrieť na vlastné oči, ako sa snúbi prvotriedny dizajn, špičkové kvalitné materiály a nadčasové riešenia vo vystavenej kuchyni z línie TOP Creative.

Sivo-svetlá harmónia v kuchyni SYKORA

Už na prvý pohľad zaujme kombinácia odtieňov dark grey a polar. Dvierka kuchyne sú laminátové, ich lesklosť a dokonale hladký tvar zvýrazňuje zabudované LED osvetlenie v horných skrinkách.

Kuchyňa TOP Sykora

Efektné triedenie odpadu v kuchyni

Nadčasový moderný dizajn vychádza v ústrety aj ekologicky zmýšľajúcim ľuďom. To, čo by už dnes mala byť samozrejmosť, sú zabudované koše na triedenie odpadu, ktoré sú umiestnené prakticky – priamo pod drezom. Lásku a rešpekt k svojmu okoliu a prírode tak môžete naplno uplatňovať aj vo svojej domácnosti.

Kuchyňa TOP Sykora

Doživotná záruka na Blum

Kuchyňa je kompletne vybavená prvotriednymi mechanizmami Blum, ktoré poskytujú dokonalý komfort otvárania výsuvných častí a zásuviek. Navyše s doživotnou zárukou.

Kuchyňa TOP Sykora

 

Línia TOP Creative je navyše cenovo prístupná. Príďte si ju pozrieť na vlastné oči do kuchynského štúdia DOMOSS na Bratislavskej ulici v Piešťanoch.

 

Fotogaléria

Pozrite sa späť na