Úvod / Novinky a zaujímavosti / DOMOSS a SYKORA: Spojenie prvotriednych kuchýň a služieb

DOMOSS a SYKORA: Spojenie prvotriednych kuchýň a služieb

DOMOSS - SYKORA

Spoločnosť DOMOSS a kuchyne SYKORA sú spoľahlivými partnermi už celé roky. Spoločne sme splnili sny o dokonalej kuchyni tisícom spokojných zákazníkov, neustále prinášame nové trendy a nadčasové riešenia pre klientov, ktorí preferujú prvotriednu kvalitu, špičkové materiály a riešenia bez kompromisov.

DOMOSS sa svojím klientom snaží ponúknuť len to najlepšie – overené značky, výnimočné služby a individuálny prístup. Práve preto úzko spolupracujeme so značkou SYKORA, ktorá patrí k špičke na trhu. Spoločne sa vzdelávame, vyvíjame nové riešenia a odovzdávame si spätnú väzbu od dizajnérov aj klientov. Preto, aby sme zákazníkom ponúkli dokonalý súlad perfektných kuchýň a perfektných služieb.

Dizajnéri a zástupcovia štúdií DOMOSS a značky SYKORA sa nedávno stretli v Piešťanoch, aby si vymenili najnovšie skúsenosti, bližšie spoznali novinky a spoločne navrhli ďalšie plány spolupráce na nasledujúcu sezónu. Stretnutie zakončili priateľským bowlingovým turnajom.

Kuchyňami jednoducho žijeme. Ak máte záujem o novú kuchyňu alebo potrebujete poradiť s rekonštrukciou, obráťte sa na dizajnérov z našich kuchynských štúdií.

Fotogaléria

Pozrite sa späť na