Úvod / Novinky a zaujímavosti / Aplikácia Home Connect: Uvarte večeru cez Wi-Fi

Aplikácia Home Connect: Uvarte večeru cez Wi-Fi

DOMOSS raňajky

Nedávno sme v bratislavskom kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho hostili pozvaných architektov na komornom evente s odborníkmi z Bosch – Siemens a Keuco. Predstavili sme sériu domácich spotrebičov Bosch a Siemens s aplikáciou Home Connect a kúpeľnovú kóju Edition Lignatur od Keuco. Práve vďaka DOMOSSu môžete tie najnovšie technológie exkluzívne privítať už aj u vás doma.

Na čom vám najviac záleží? Voľný čas, ktorý môžete stráviť so svojimi najbližšími, či pri svojich koníčkoch si nezaslúži, aby ste ho míňali na starostlivosť o domácnosť. Najmä v prípade, keď sa inteligentné technológie dokážu o všetko postarať.

DOMOSS raňajky

Séria domácich spotrebičov Bosch a Siemens s technológiou Home Connect prináša do vašej domácnosti nové možnosti, ktoré obohatia váš každodenný život. Okrem pohodlného ovládania na diaľku a bezpečnostných funkcií, ktoré vám v Home Connect napríklad nedovolia zapnúť rúru na diaľku, ak ju medzitým napríklad vaše dieťa otvorilo, vám poskytnú aj mnohé tipy a vychytávky o varení či ingredienciách.

Vyskúšali sme Home Connect

Čerstvé pečivo pripravili profesionáli spoločnosti Bosch na našom evente priamo v štúdiu práve v inteligentnej rúre s funkciou Home Connect. Iba v bratislavskom DOMOSS štúdiu na Galvaniho máte jedinečnú šancu obzrieť si celý rad domácich spotrebičov s funkciou Home Connect priamo v akcii.

S Home Connect môžete umývačku riadu zapnúť, ešte kým ste v práci a po príchode domov už len vyložíte čistý riad pripravený na ďalšie používanie. Podobne ovládate práčku či sušičku, ktoré vám pomôžu vybrať vhodný program pre konkrétnu bielizeň a tiež vás cez aplikáciu upozorní, keď začne dochádzať prací prostriedok či aviváž.

DOMOSS raňajky

Kávovar, ktorý si zapamätá váš obľúbený nápoj

Plnoautomatický kávovar vám zaistí dokonalý zážitok z kávy. V sekcii CoffeWorld si iba vyberiete váš obľúbený nápoj – Flat White, cappuccino či espresso a prístroj sa o všetko postará za vás. Tiež vám uľahčí starostlivosť o hostí – pomocou funkcie CoffeePlaylist si môžu aj sami zadať želania prostredníctvom mobilného zariadenia a pridať ich do Playlistu kávovaru. A už sa o nič nestarať.

Home Connect: Varná doska s receptami

Varné dosky sú prostredníctvom aplikácie vybavené knižnicou inšpiratívnych receptov, do ktorých si môžete pridať aj svoje vlastné obľúbené. Vďaka prepojeniu aplikácie aj s odsávačom pár môžete pohodlne skontrolovať nastavenia a zapnúť rôzne funkcie bez toho, aby ste museli vôbec vstať od stola. Na všetko vám postačí iba inteligentný mobilný telefón alebo tablet s Androidom či iOS.

Obrovskou výhodou je jedno rozhranie pre všetky spotrebiče, intuitívne ovládanie a bezpečnostné prvky, ktoré zaručujú váš prvotriedny komfort.

DOMOSS raňajky

Samozrejmosťou sú najvyššie bezpečnostné štandardy – potvrdené certifikátom bezpečnosti. Na bezproblémové ovládanie potrebujete bežnú domácu internetovú Wi-Fi sieť zabezpečenú heslom. Do aplikácie sa prihlásite prostredníctvom na to určeného prihlasovacieho mena a hesla.

Zároveň, ak niečo nebude fungovať na 100 % alebo budete potrebovať poradiť, aplikácia vám pomôže, prípadne sa prostredníctvom nej môžete spojiť priamo so zákazníckym servisom. Zákaznícka linka Home Connect vám navyše poradí aj pri správnej voľby či nastavení aplikácie. Nechajte technológie budúcnosti zmeniť vašu prítomnosť.

Drevo s príbehom

Hostí zaujala aj exkluzívna novinka kúpeľňového nábytku z masívneho dreva s jedinečnými kresbami doplnená špičkovými armatúrami Keuco – vznikla ako výsledok spolupráce TEAM 7, rakúskeho výrobcu dreveného masívneho nábytku a dlhoročných skúsenosti kúpeľňovej značky KEUCO. Luxusný koncept z prírodného dreva je unikátny – každý exkluzívny kúsok sa vyrába individuálne a vďaka jedinečnosti drevenej kresby bude mať každý majiteľ doma originálny kúsok.

DOMOSS raňajky

DOMOSS je aktuálne jediný predajca Edition Lignatur od Keuco vo východnej Európe. Práve kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave je jediné, kde si môžete kóju s Edition Lignatur pozrieť na vlastné oči, dotknúť sa špičkových materiálov a predstaviť si ju vďaka tomu vo vlastnej kúpeľni. Prečítajte si viac o tejto jedinečnej sérii na našom webe www.domosskupelne.sk

Príďte si pozrieť vystavené novinky na vlastné oči, vyskúšajte kávu z plnoautomatického kávovaru, ktorý ju pripraví presne podľa vašich predstáv a dotknite sa masívneho dreva z benátskych stĺpov, z ktorých je zhotovený kúpeľňový nábytok Keuco. Navštívte nás v kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave.

DOMOSSS raňajky s architektmi

Rúru zapnete cez Wi-Fi, kávovar si zapamätá, akú kávu máte najradšej. Privítajte technológie budúcnosti. Inteligentnú aplikáciu Home Connect sme nedávno predstavili v bratislavskom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici. Príďte si obzrieť celý rad domácich spotrebičov BOSCH / Siemens s funkciou Home Connect priamo v akcii exkluzívne iba u nás. Prečítajte si viac na našom webe: http://www.domosskuchyne.sk/novinky/aplikacia-home-connect-uvarte-veceru-cez-wi-fi/

Közzétette: Kuchyne Sykora – 2017. július 27.

Odporučte svojim priateľom

Fotogaléria