Presotto

Úvod / Nábytok / Presotto

Presotto už viac ako 60 rokov navrhuje a vyrába svoj nábytok v Taliansku. Ak zbožňujete zmysel pre detail, precíznosť a krásny dizajn, prídete si na svoje.

Nábytok Presotto je 100 % taliansky

Výrobca nábytku Presotto vyhľadáva osvedčené aj najmodernejšie materiály, inovatívne technológie používa s dôrazom na tradíciu výroby a inšpiruje sa trendmi, no zároveň si zakladá na nadčasovosti. V roku 2014 bola značka úspešne registrovaná v Národnom registri talianskych výrobcov, vďaka čomu má dnes označenie 100 % talianska. To znamená, že je vyrábaná v Taliansku z talianskych materiálov, talianskymi pracovníkmi, ťaží z tradičných výrobných postupov a nepochybne oplýva aj šarmom príznačným tejto krajine.

Presotto pri výrobe nábytku myslí ekologicky

Ekologicky udržateľné výrobky pomáhajú zvýšiť kvalitu života na našej planéte. Presotto si to uvedomuje a pri výrobe nábytku, pri ktorom dodržiava prísne kritériá s cieľom vytvoriť lepšie prostredie pre obyvateľov nielen v Taliansku, ale na celom svete. Značka je prísna aj na kvalitu vlastných výrobkov, pri ktorých využíva najmodernejšie technológie spĺňajúce prísne ekologické parametre.

Presotto: dizajnový nábytok, ktorý baví

Slogan spoločnosti Presotto je jasný: „Dizajn pre život.“ A taliansky výrobca sa ho skutočne drží – skrinky, obývacie steny, stoly, poličky, skrine či postele myslia v prvom rade na potreby svojich majiteľov. Nenájdete však nábytok Presotto, ktorý by stratil z dizajnovej príťažlivosti na úkor funkčnosti. Ak výrobca o sebe tvrdí, že je 100 % taliansky, doplníme aj to, že je 100 % dizajnový a 100 % funkčný. Ak hľadáte kvalitný dizajnový nábytok za ceny atraktívne aj pre mladé rodiny, Presotto je správnou voľbou.

Objavte krásu značky Presotto v našej fotogalérii. 

Fotogaléria

Pozrite sa späť na

Nábytok