Úvod / Nábytok / Natisa

Natisa

Kombinácia čistej elegancie, jedinečného štýlu a pretrvávajúcej kvality – to je značka nábytku Natisa.

Nábytok Natisa nielen do domácnosti

Stoly a stoličky Natisa v sebe kombinujú vznešenosť a útulnosť dreva s najmodernejšími inováciami a dizajnom. Spoločnosť z oblasti talianskeho Udine sa nebojí nových tvarov, netradičných riešení a to všetko zvláda v rafinovanom nadčasovom prevedení. Stoly a stoličky Natisa nie sú však určené iba pre domácnosť, ale aj do kancelárií či zasadacích miestností firiem, ktoré dokážu oceniť dôležitosť krásneho pracovného priestoru.

Dizajnové stoly a stoličky Natisa

Natisa spolupracuje so špičkovými dizajnérmi, ktorí radi spájajú nadčasový dizajn s precíznou funkčnosťou. Drevené stoly tohto talianskeho výrobcu najlepšie vystihuje výraz: kreatívny minimalizmus. Odolná konštrukcia, drevo doplnené ďalšími materiálmi a výsledkom je estetické pohladenie. Dizajnové stoličky Natisa si vás získajú čistými líniami, širokou paletou prevedení, použitých materiálov a jedinečným charakterom, ktorý odráža taliansky zmysel pre krásu a eleganciu.

Natisa a špičkoví dizajnéri

Zaujíma vás, ako môže byť nábytok Natisa taký rôznorodý? Tajomstvo širokej ponuky stolov a stoličiek je ukryté v osobnosti dizajnérov. V tíme talianskeho výrobcu nábytku nájdete napríklad ostrieľaného matadora produktového dizajnu Daria Delpina narodeného v roku 1950, ale aj Giuliu Vincezutti narodenú v roku 1990, ktorá dizajnovým stoličkám a nábytku prináša dynamické tvary, no zároveň rešpektuje eleganciu a nadčasovosť značky. Natisa dokázala známe „v jednoduchosti je krása“ premeniť na „v jednoduchosti je krása, život a elegancia“.

Spoznajte tento jedinečný dizajn, pozrite si fotogalériu produktov alebo navštívte naše kuchynské štúdiá DOMOSS.

Súbory na stiahnutie

Fotogaléria