PURE KASHMIR

Kuchyňa SYKORA PURE KASMIR: Keď ani jeden roh nie je pravý

Úvod / Kuchyne / Realizácie / PURE KASHMIR

Kuchynský dizajnér sa občas stretne s výzvou, ktorá zatieni všetky ostatné. Napríklad, ak má navrhnúť kuchynské riešenie do domu, v ktorom ani jeden roh nie je pravý. Naša návrhárka Darina Bušíková však dokázala pretvoriť náročnú výzvu do dokonalej kuchyne.

Za touto zdanlivou komplikáciou sa skrýva krásny príbeh. „Priamo na pozemku – v záhrade, stojí nádherná vŕba. Majitelia majú k nej blízky vzťah a chceli ju bezpodmienečne zachovať. Práve preto sa musel celý projekt domu dispozične prispôsobiť. Výsledkom je interiér so šikmými stenami a nepravidelnými uhlami. Aj napriek tejto zaťažkávajúcej skúške sa nám však podarilo vytvoriť skutočne harmonickú kuchyňu,” spomína s úsmevom Darina Bušíková, kuchynská dizajnérka z kuchynského štúdia DOMOSS Piešťany.

Majitelia túžili po jednoduchosti, čistých líniách a harmónií. S tvorivým prístupom a nápaditými riešeniami našej dizajnérky sa to dokonale podarilo.

V hlavnej úlohe stojí kuchyňa značky SYKORA z línie PURE KASHMIR s lesklými lakovanými dvierkami, ktorú dopĺňa keramická pracovná doska NEOLITH z firmy Polyston. Pre zútulnenie priestoru a prepojenie so zvyškom interiéru dizajnérka doplnila barové sedenie pultom z dubového masívu.

Kuchyňa nie je len esteticky doladená, je aj úžasne funkčná – skrýva dostatok úložného priestoru, ponúka veľkú pracovnú plochu a dopĺňajú ju špičkové spotrebiče značky SIEMENS.

Neprehliadnite tiež vinotéku a praktické podávacie okienko z kuchyne do jedálne, ktorým dizajnérka docielila presvetlenie priestoru v kuchynskej časti.

Páči sa vám táto kuchyňa? Vedeli by ste si predstaviť podobnú aj u vás doma alebo máte pre našich dizajnérov ešte náročnejšiu výzvu? Navštvíte nás v jednom z naších kuchynských štúdií a radi naplníme vaše predstavy. 

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na