Kuchyňa Trend Lak Evermatt/Attic Wood

Kuchyňa ako víno

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa Trend Lak Evermatt/Attic Wood

Očakávane okúzľujúca, nečakane rýchlo

Keď vo svojom rodinnom dome máte vinotéku, aká asi bude vaša kuchyňa? Máte pravdu! Ako víno. Majitelia tejto zostavy mali od začiatku jasno – do svojho čerstvo zrekonštruovaného domu chceli riešenie, ktoré bude po všetkých stránkach dokonalé. Podarilo sa.

 

Keď máte jasnú predstavu

Spojením netradičnej zelenej farby, ktorú si od začiatku vysnívali, až po dokonalé spracovanie každého detailu, získali vysoko kvalitnú kuchyňu, ktorá je okúzľujúca na pohľad, príjemná na dotyk a praktická na užívanie. A ktorá navyše bude dozrievať s časom. Keď už hovoríme o čase – okrem úžasného výsledku si majitelia pochvaľujú aj samotnú realizáciu. Všetko prebiehalo nečakane rýchlo a hladko, nikam sme nemuseli chodiť a nič zháňať, stačil email a telefón a o všetky priania sa kompletne postarala dizajnérka z kuchynského štúdia DOMOSS v Trenčíne spolu s tímom Sykora.

DOMOSS_kuchyňa_Sykora_realizácia

Varný ostrov

Stredobodom kuchyne je solitér s varnou doskou, do ktorej je zabudovaný odsávač Faber. Paru, mastnotu aj pach odsáva presne tam a presne vtedy, keď vzniknú a nedovolí im tak šíriť sa voľne po miestnosti.

DOMOSS_kuchyňa_SYKORA_realizácia

Jedálenský stôl

Na varný ostrov plynule nadväzuje jedálenský stôl z rovnakého materiálu. Kuchynský ostrov so stolom je praktický pomocník aj miesto k stretávaniu a neoddeliteľná súčasť modernej kuchyne. Pretože je kuchyňa umiestnená na poschodí, jej dizajn zohľadňuje šikmý strop.

DOMOSS_kuchyňa_SYKORA_realizácia

Umývacie centrum

V najvyššom mieste izby našla svoje miesto zostava vysokých skríň, vrátane domina zo spotrebičov. V nižšej zóne priamo pod strešným oknom sa nachádza umývacie centrum s keramickým dvojdrezom. Pod umývadlom je inštalovaná široká skriňa na kôš s vykopávačom, takže nie je potrebné sa zohýbať.

DOMOSS_kuchyňa_SYKORA_realizácia

Rafinované úložné priestory

To čo si tu všimnete na prvý pohľad, samozrejme okrem atypickej farby, sú naozaj veľkorysé pracovné plochy. Čo už tak vidieť nie je –rafinované úložné priestory. Objemná potravinová skriňa sa schováva v jednom rohu miestnosti, kúsok od nej sa neviditeľne týčia veľké spotrebiče. Ako chladnička, tak aj samostatná mraznička sú elegantne ukryté za rovnakými dvierkami ako ostatná zostava. Tým perfektne ladia s celkovým konceptom krásy, ktorý je nielen vizuálne podmanivý, ale aj funkčný.

DOMOSS_kuchyňa_SYKORA_realizácia

Keď chcete kuchyňu ako víno

Keď ste milovníci vína, viete, že čo zasejete, to zožnete. Tu sa podarilo hneď od prvého momentu vytvoriť kuchyňu, ktorá bude za skvelý ročník považovaná dlhé roky.

„Značku Sykora sme si vybrali na odporučenie známych, chceli sme kvalitnú kuchyňu, čo sa nám splnilo. Tiež samotná realizácia prebehla hladko, nemuseli sme nikam chodiť, nič zháňať. Keďže sme mali jasnú predstavu o kuchyni, bolo všetko rýchlo hotové. Pre nás úplne pohodlné riešenie. Farba kuchyne je neobvyklá, ale presne takto sme si ju predstavovali.“

Múdra krása. Netradičný hráškovo zelený dokor dvierok kombinovaný s rafinovanými úložnými priestormi a kopou praktických riešení. To je kuchyňa Trend Lak Evermatt Reseda Green. Keď chcete kuchyňu ako víno. S každým ďalším rokom lepšia a lepšia.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na