Kuchyňa Sykora – vzorový byt projektu Gansberg Koliba

Vyšperkovaný dizajn a top kvalita materiálov.

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa Sykora – vzorový byt projektu Gansberg Koliba

Spoločne s nápaditou architektkou Martinou Matúšovou sme vytvorili inšpiratívny priestor vzorového bytu projektu Gansberg Koliba. Kdekoľvek sa pozriete, zaujmú vás dizajnové riešenia. Či už je to nábytok od talianskej dizajnovej značky Calligaris alebo exkluzívna kuchynská linka Sykora.

Kuchyňa je v prevedení Exclusive lak Kashmir Evermatt v kombinácii s odtieňom antracit a  prírodnou dyhou dub kartáčovaný. Kuchyňa je doladená  pracovnou doskou Silestone Marengo hrúbky 2 cm, inteligentnými spotrebičmi Siemens s funkciou Home Connect, drezom a batériou značky Blanco.

Obývačka je jednoducho a vkusne zariadená skrinkovou zostava Sykora v kombinácii prírodná dyha spolu s  dubom kartáčovaným v kombinácii s odtieňom antracit.

Mnohé z návrhov boli vyhotovené špeciálne pre tento vkusný projekt a nikde inde sa s nimi nestretnete – napríklad vstavaný nábytok alebo skrinka pod televízorom. Práve tieto vlastnosti dávajú projektu punc jedinečnosti.

Každý tvar, farba aj proporcia sú vo vzájomnej symbióze a pomáhajú dotvoriť celok, ktorý zanechá z návštevy originálny, no pritom domácky dojem.

Ak ste ešte neboli vo vzorovom byte projektu Gansberg Koliba, máme pre Vás malú ukážku.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na