Kuchyňa SYKORA Top Dub sukatý

Čisté línie s vôňou dreva.

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa SYKORA Top Dub sukatý

Kombináciou dubového dreva s priznanými sukmi vykúzlite z každej kuchyne originál, ktorý nikdy neomrzia. Farebné i funkčné spojenie prírodných a bielych tónov, na ktoré je radosť pozrieť. Tu má každá vec svoje miesto, mysleli sme i na ten najmenší detail, aby celkovú kompozíciu, kde hlavným mottom je čistota, harmónia a súlad interiéru s prírodou, ktorá je vďaka celo preskleným stenám neoddeliteľnou súčasťou domu, nič nenarušovalo.

Rozloženie jednotlivých zón v kuchyni je navrhnuté tak aby na seba všetky činnosti, ako sú ukladanie vecí, umývanie, príprava a varenie, logicky nadväzovali bez zbytočných krokov naviac. V dobe, keď sa klasické miestnosti prepojujú a menia sa v štýlovo poňatý celok, čelí i kuchyňa mimoriadnym výzvam a všetko musí ladiť do posledného detailu.

Ostré hrany kuchyne dávajú vyniknúť zaobleným operadlám stoličiek od dizajnéra Hans J. Wegnera vyrobené pre spol. Carl Hansen & Søn. Boli navrhnuté v roku 1949 a inspirované čínskymi stoličkami dynastie Ming. Digestor zabudovaný do stropu si vyžiadal vstavanú niku pre skrytie prívodu a naväzuje na skriňovú časť, čím dodáva pomyselnú korunku tejto kráske, zahalenej do teplých drevitých tónov dubu.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na