Kuchyňa SYKORA Style dub kartáčovaný

Útulná jednoduchosť s nádychom prírody a poctivých materiálov

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa SYKORA Style dub kartáčovaný

Útulná kuchyňa pre milovníkov jednoduchosti, prírody a tradícií s nádychom vidieckeho štýlu založená na nadčasových vzoroch a poctivosti používaných materiálov. Je prepojená s prírodou a zmysluplne sa vracia k starším hodnotám. Vie byť veľmi moderní a s pomocou niekoľkých prvkov dokáže vykúzliť nádherne vyzerajúci interiér. Lakované profilované dvierka v mate v kombinácií s dýhou Dub Kartáčovaný.

Na pracovnú dosku vo svetlom mramorovom dekóre sa dokonale hodí masívny dubový posuvný pult. Horné rohy kuchyne sú využité pre výsuvné rohové skrinky, na jednej strane pre volne stojací kávovar a na strane druhej, pre mixér. Spodný roh využíva priestor pre hrnce umiestnené v dobre dostupných výsuvných ľadvinkách. Potrebná potravinová skriňa s praktickým uložením potravín do Tandemu. Veľká americká chladnička je integrovaná do vysokých skríň. Ostrovček slúži ako varná zóna z ktorého druhej strany nechýba zabudovaná vinotéka. V umývacej zóne pod oknom je veľký drez s odkladacou plochou a praktickými doplnkami ako je odkvapkávajúca vanička. Na voľne nadväzujúcu obývaciu miestnosť sú použité rovnaké materiály ako na kuchyni. Súčasťou obývačky je dyhovaná otvorená knižnica doplnená matnými dvierkami a posuvným rebríkom. Zásuvková skriňa pod TV má lakované biele dvierka v mate kombinované s dýhou.

Kovový regál s drevenými policami oddeľujú chodbu a obývací priestor. Uprostred miestnosti dominuje masívny stôl z Dubu Kartáčovaného. Táto kuchyňa si kladie za cieľ vrátiť sa k pôvodným hodnotám, ale zachovať maximálnu funkčnosť i modernosť celého interiéru.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na