Kuchyňa Sykora Pure Lak Lesk

Nadčasová, jednoduchá a funkčná.

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa Sykora Pure Lak Lesk

Kuchyňa Sykora Pure Lak Lesk. Luxus s nádychom chladu v jemných a čistých líniách. Ak nedáte dopustiť na moderný štýl, v tejto kuchyni sa snúbi všetko, čo od modernosti očakávate. V dizajnovej kuchyni Sykora Pure Lak Lesk budete variť s radosťou a prehľadom. Výnimočnosť celej zostavy zintenzívňuje barový pult z dubovej dosky. K nemu zvolil náš dizajnér štýlové barové stoličky Calligaris Etoile. Využil ich súčasne aj pri jedálenskom stole Point Diamante, ktorý je jednou z dominánt kuchyne. Samozrejme, tu sú v prevedení pre stolovanie.

Pre plnohodnotnú a pohodlnú prácu zabudoval do kuchyne vstavané spotrebiče nemeckej značky Siemens a komínový odsávač pár Faber. Všetky ingrediencie a celý proces prípravy jedla robia domáci na pracovnej doske Silestone Marengo. Kvalitná pracovná doska vyrobená z prírodného kremeňa zaručuje stabilnosť, pevnosť a odolnosť. Doska nemá póry, preto ak by ste aj rozliali kávu, červené víno či čaj, nezostanú na nej žiadne škvrny.

Na kuchyňu prirodzene nadväzuje obývacia miestnosť Sykora. Vedená je v rovnakom štýle ako kuchyňa. Pre odkladanie vecí slúžia skrinky v antracitovom prevedení. Posedenie pri káve alebo hranie spoločenských hier spríjemňuje konferenčný stolík Calligaris Bridge od talianskeho výrobcu nábytku Calligaris.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na