Kuchyňa SYKORA Lak Mat

Netradičná kuchyňa pre novú inšpiráciu

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa SYKORA Lak Mat

Neobvyklé riešenie tejto kuchyne môže byť pre mnohých inšpiráciou. Pomôcky k vareniu je nutné mať z praktického hľadiska pekne po ruke. To ale neznamená, že nemôžu byť úhľadne upratané. Táto kuchynka ponúka šikovné riešenia. Kuchynská linka sa skladá z dvoch kuchýň.

Hlavná viditeľná a malá nenápadná uzavretá kuchynka, do ktorej sa dajú schovať všetky pomôcky potrebné k vareniu a pritom nemusia byť na prvý pohľad všetky viditeľné. Hlavná kuchyňa je minimalistická, kuchynská linka je z bieleho matného skla. Čistý dizajn umocňujú nenápadné zafrézované úchytky exclusive. Bielej farbe kontrastuje obloženie z Neolitu Basalt black, z ktorého je i pracovní doska v oboch kuchyniach. Z rovnakého materiálu je obalený i kuchynský ostrovček na ktorom je masívny drevený bar, ktorý slúžil predovšetkým k príjemným spoločným rodinným raňajkám. Na spodný sokel kuchynskej linky je použitý rovnaký materiál ako na podlahu. Kuchyňa sa tak spojuje v jednotný celok, pôsobí odľahčene ako by sa vznášala nad zemou.

Zadná malá kuchyňa slúži k príprave jedla, dobre sa udržuje a je v nej všetko blízko po ruke. Prevedenie je z matného bieleho laku s úchytkami top v bielej farbe a pracovná doska z Neolit keramika. Zástena je zhotovená z bieleho matného skla. Výhodou posuvných sklenených dverí je ich praktickosť, keď v prípade menšieho neporiadku stačí iba zavrieť dvere, celá miestnosť pôsobí zrazu čisto, luxusne a návšteva môže nerušene prísť.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na