Kuchyňa SYKORA Gant White Matt + Storm Grey Matt

Oáza kľudu. Uprostred veľkomesta.

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa SYKORA Gant White Matt + Storm Grey Matt

Moderné, hektické mesto všade okolo. A uprostred toho vaša vlastná oáza kľudu. V čistých bielych motívoch, ktoré ukľudnia oko i dušu namáhanú každodenným stresom. Miesto, kam môžete utiecť, kedykoľvek dostanete chuť. Stačí pohľad a viete, že v rustikálnej kuchyni Gant od Sykoru ju dostanete okamžite.

Zvodná a netradičná kombinácia bielej a sivej farby v matu je ako lahodná kvapka latté. Vyvolává hrejivé pocity tešenia a zároveň vás zásobuje krásnymi spomienkami. Stačí vybrať víno z vinotéky pod mikrovlnnou rúrou a pečúca rúra a ďalší pekný príbeh sa môže zrodiť. Vysoké skrine až k stropu stoja vyrovnane v rade, medzi nimi komfortná americká chladnička – vpredu potom ostrovček s barovým sedením. Ideálne miesto pre hostí.

Pracovná doska s podstavným drezom je zakončená zástenou z umelého kameňa, vďaka čomu sa skvele používa a jednoducho čistí. Setové úchytky na skrinkách a šuplíkoch v sebe spojujú nápaditý dizajn s praktickosťou a sú presne tým detailom, ktorý zostavu robí tak osobnú a prítulnú. Tuto zhon nemá šancu. Užite si život v ideálnom tempe.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na