Kuchyňa SYKORA Beton Cognac

Útulná. Úchvatná. Úžasná.

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa SYKORA Beton Cognac

Kuchynská linka vo farbe betónu vyzdvihne originalitu Vášho domova. Je skvelým prostriedkom k docieleniu architektonické svojráznosti a naviac dokáže potlačiť monotónnosť a uniformitu. Použitie betónu v interiéri sa stalo dizajnovou záležitosťou, spolu s ďalšími prvkami zariadenia interiéru vytvára krásne kontrasty.

Betón je materiál svojim charakterom skôr studený a tak sa dobre hodí k prírodnému materiálu. Kombinácia Betónu Pearl Grey s drevodekorom Dub Straight Cognac dáva kuchyni moderný teplý vzhľad. Niekomu môže betón pripadať príliš strohý a hrubý, inému elegantný a čistý. Je však jasné, že si svoju obľubu už získali. Pracovná doska je Betón tmavý, úchytky TOP, zafrézované osvetlenie v teplom odtieni. V tomto priestore bolo treba vyriešiť širokú stenu tak, aby nepôsobila nudne, co bolo vyriešené predradením vežových skríň a kontrastom materiálov.

Praktickými pomocníkmi v kuchyni sú spotrebiče Siemens, hlavne kombinovaná parní rúra podčiarknutá „cognacovým rámom“ a luxusný kávovar. Odsávanie je vyriešené stropným odsávačom Faber zasadeným do odsadeného stropného podhľadu, ktorý dotvára celý priestor. Mnohé možnosti betónu  dozaista ešte neobjavené a zatiaľ netušíme, čím všetkým nás betón v budúcnosti ešte prekvapí.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na