Kuchyňa Pure Evermatt Antracit / Dub prírodný

Precízne zosúladenie celého konceptu interiéru

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa Pure Evermatt Antracit / Dub prírodný

Kuchyňa Pure Evermatt Antracit / Dub prírodný so skrytou miestnosťou pre odkladanie potravín

Kuchyňa ako plnohodnotná súčasť celej domácnosti. Návrhárka Oľga Setnická z nášho bratislavského kuchynského štúdia na Galvaniho ulici zrealizovala pre zákazníka modernú kuchyňu v plnom vybavení. Dizajnérka precízne zosúladila celý koncept interiéru.

 Otvorená kuchyňa jemne a plynulo nadväzuje na jedálenskú časť. Prevedenie dreva v kombinácii s antracitovou farbou pozitívne pôsobí na všetky zmysly. Nazrite do nej!

Keď má každý detail kuchyne svoju presne určenú funkciu, zaváňa to dokonalosťou. Naša návrhárka pri dizajnovaní kuchyne Pure Evermatt prepracovala dispozičné riešenie interiéru do úplných základov, využila najnovšie poznatky z ergonómie a kuchyňu rozdelila na niekoľko zón tak, aby sa v nej ľahko a bezpečne dalo pracovať. Tie najlepšie recepty totiž vznikajú už pri samotnej príprave jedál. Čím menej sa pri varení namáhate a zbytočne strácate čas hľadaním rôznych pomôcok, o to viac času vám zostane na samotnú radosť pri varení. A tá je v tejto kuchyni naozaj každodenne prítomná.

Efektívne varenie si dnes vyžaduje perfekcionistické usporiadanie kuchyne. Návrhárka Oľga Setnická čerpala inšpiráciu priamo u šéfkuchárov a inšpirovala sa tými najlepšími. Zóna pre varenie má zabudované drobné spotrebiče ako krájač chleba či toustovač, ktoré uľahčujú poraziť každodennú rutinu. Napríklad pri raňajkách. Varný ostrov má ďalšie vstavané spotrebiče v kombinácii od rôznych značiek. Varný panel s odsávačom pár je od značky Bora, rúra na pečenie od Miele a ostatné spotrebiče od nemeckej značky Siemens.

Kuchyňa Pure Evermatt Antracit: Čo v nej nesmie chýbať?

Tie najbežnejšie veci. Plnohodnotné vybavenie kuchyne, to sú napríklad šikovné koreničky, či ľahko vysúvateľné priečinky na príbory. Všetko máte vždy po ruke presne v momente, kedy ich potrebujete použiť. Aj v tom spočíva čaro ergonomického usporiadania kuchyne. Súčasťou kuchyne Pure Evermatt je odkladacia zóna. Slúži nielen na odkladanie potravín, ale tiež na základnú prípravu jedla. To znamená, že sa v nej nachádza chladnička aj umývadlo. V ideálnej vzdialenosti.  Dizajnérka vytvorila aj skrytú miestnosť na odkladanie potravín. Plnohodnotnú odkladaciu časť vytvorila zo zásteny, ktorú tvoria dvierka. Všetky skrinky v kuchyni majú elektronické ovládanie otvárania a zatvárania dvierok.

Dokonalá kuchyňa – srdce domova

Kuchyňa plynulo prechádza do jedálenskej časti. Pôsobí čisto a opticky vyvážene. V spojitosti so surovou estetikou betónu je v celom interiéri ideálne vyvážená farebnosť. Pocit výnimočnosti jedálni dodáva veľký stôl s drevenou tabuľou a otvorený priestor, ktorý nadväzuje na obývačku. Horné skrinky v jedálni návrhárka využila ako odkladací, úložný priestor. Za nimi sa nachádzajú schody vedúce do ďalších častí domu.

Aj pre vás pripravíme návrh kuchyne podľa vašich prianí. Využívame na maximum priestor. Zastavte sa v našich kuchynských štúdiách. Máme riešenie aj pre vašu domácnosť.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na