Kuchyňa Magnólia Leštený lak / Dub kartáčovaný

Spokojnosť od prvého momentu, radosť od prvej návštevy

Úvod / Kuchyne / Realizácie / Kuchyňa Magnólia Leštený lak / Dub kartáčovaný

Viac než dizajn alebo materiály je niekedy dôležitejšia prostá ľudskosť a ochota. Pretože vo finále je aj tak všetko o emóciách. Ako sa cítime, čo zažívame, kam sa radi vraciame. Pokiaľ ide o aktuálnu zostavu, jej majiteľka sa rozhodla pre Sykoru práve kvôli prístupu – od prvej chvíle u nás získala to, čo inde hľadala márne. Nielen špičkovú kuchyňu, ale tiež všadeprítomnú vášeň pomoci splniť jej každé prianie.

VAŠA KUCHYŇA, NAŠE RIEŠENIE

Klientka mala jasnú predstavu, ako by kuchyňa mala pôsobiť. Chcela, aby v sebe mala rovnaký temperament ako ona. Aby bola odolná, vydržala nápor každodenných povinností, a zároveň prispôsobivá, keď sa plány zmenia. Plná lesku a prekvapení, ale k tomu praktická a ľahko sa udržujúca v skvelej kondícii. Vo svetlom tóne, ale nie biela. Krásna, ale nie prvoplánovo prezdobená. Výsledkom je harmonická zostava v prevedení Magnólia leštený lak s dvierkami Trend, na ktorú je radosť sa pozerať a potešenie v nej variť.

KU KUCHÁRSKÉMU KONCERTU, I KĽUDNÉMU POSEDENIU

Stredobodom zostavy je ostrovček, ktorý je prístupný zo všetkých strán a ktorý slúži ako varné centrum. Pod varnou doskou sú zabudované zásuvky na kuchynské pomôcky a hrnce, vpredu sa nachádza podsvietená nika – i vďaka nej kuchyňa žiari vo dne v noci. Odsávač je umiestnený v strope: elegantné a nápadité riešenie, ktoré prevzdušňuje nielen atmosféru, ale celý priestor. Bočná časť ostrovčeku potom tvorí barový pult z dyhy z kartáčovaného dubu, doplnený čalúnenými barovými stoličkami z rovnakého materiálu.

OTVORENÝ PRIESTOR, ZA ZAVRETÝMI DVERAMI

Pôdorys kuchyne je navrhnutý do obráteného písmena L s vysokými skriňami pozdĺž oboch stien, medzi nimi rytmicky vyčnievajú dve veľké okná. Svetlý, elegantný priestor tak doplňuje i veľkorysý prísun prirodzeného svetla. Do skríň sú inštalované luxusné spotrebiče Siemens, vrátane kávovaru s ohrevnou zásuvkou na hrnčeky a šálky.

DREZ

Nechýba ani granitový drez s dávkovačom saponátu alebo výsuvným odkvapávacím roštom.

POTRAVINOVÁ SKRIŇA

Vedľa drezu má svoje miesto samostatná Tandem Side potravinová skriňa. Jednotlivé police vovnútri sa po otvorení rozsvietia a okrem spusty úložného miesta poskytujú i dokonalý prehľad. Police sú dobre dostupné a vyzerajú skvelo.

VYLADENÁ DO DETAILU, NALADENÁ NA VÁS

Vďaka otvorenému priestoru a zladenému dizajnu kuchyne plynule prechádzajú do jedálnej a obývacej časti. Ako jedálna súprava, tak úložná skrinka pod televíziou s vkusne jednoduchými siluetami sú z masívneho, dubového dreva – rovnakého, aké sme použili v kuchyni. V tejto zostave je myslené na každé prianie klientky i na každý detail. Pretože krásny deň nepotrebuje veľké udalosti, ale maličkosti, ktoré k sebe perfektne sadnú.

 

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na