Kuchyňa Pure

Pure – čistá, krásna, harmonická | Kuchyne Sykora

Elegantná a charizmatická zostava PURE navrhnutá dizajnérmi firmy SYKORA, ktorí sa zamerali aj na tie najmenšie detaily a vytvorili tak nadčasový design. Čistotu a harmóniu podčiarkujú dokonale hladké, lesklé, lakované dvierka so zafrézovanými úchotkami alebo systémem Tip On s oteváraným na dotyk bez nutnosti úchytiek. Všetko doplňuje najvýraznejšia časť kuchyne, a to plne masívny dubový bar, ktorý je skombinovaný s revolučnou striebornou keramickou pracovnou doskou, ktorá odolá tlakovej, teplotnej i hmotnostnej záťaži.

Odborníci z DOMOSSu vytvoria kuchyňu relfektujúcu vaše prísne nároky. Postarajú sa všetko od prvotného návrhu, grafického 3D spracovania a vizualizácie, odborného poradenstva až po realizáciu kuchyne na mieru a jej montáž presne podľa vašich predstáv. S využitím dlhoročných skúseností, topmoderných technológií a samozrejme prvotriednych materiálov.

Kuchyňa Sykora Pure očarí tých, pre ktorých je dokonalá kuchyňa symbolom odlišnosti od sivého priemeru a priestorom vymykajúcim sa všednosti. Línia Pure predstavuje túžbu po nespochybniteľnom perfekcionizme. Využitie kombinácie nadčasového a odolného skla s masívnym barovým pultom zosobňuje kuchyňu na celý život. Špičkou na ľadovci dokonalosti je otváranie dvierok funkciou Tip On – nepotrebujete úchytky, skrinku otvoríte dotykom. Privítajte budúcnosť!

Sú miesta, kde sa nemusíte ničomu prispôsobovať. Ste samými sebou, bez tlaku okolia, kde cítite lásku svojich najbližších, kde všetko spĺňa vaše najnáročnejšie kritériá. Jedným z nich by mala byť kuchyňa – stelesnenie vašich snov bez kompromisov.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na