Kuchyňa Natural Kashmir

Natural Kashmir – kus čistej prírody u vás doma | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Natural Kashmir

Jedným z trendov súčasnosti je návrat k prírode. Objavte ho v podobe masívneho dreveného pultu, ktorý na seba strhne všetku pozornosť a pritom zostane tak nenútene jednoduchý. Práve ten je základným kameňom kuchyne Natural Kashmir. Kúsok čistej prírody vo vašej kuchyni vám zabezpečí pocit útulnosti a pohodlia, aký ste ešte necítili. Kombinácia lesklej lakovanej kuchyne so zafrézovanými úchytkami a keramickou pracovnou doskou je ozvláštnená grafosklom s prírodným motívom stromu. Príliš odvážne? Vôbec nie! Dizajnérom tejto kuchyne je príroda sama, tak ju nechajte vyniknúť.

Kuchyňa s označením Natural Kashmir, zaujme každého fajnšmekra. Stavte na tradíciu overenú časom a hodnoty, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Kuchyňa môže byť na celý život. Stačí si iba správne vybrať. Niektoré hodnoty sú večné, k niektorým trendom sa opakovane vraciame a niečo z našich domácností nikdy nevymizne. V tomto duchu pracujú aj dizajnéri kuchýň Sykora. Spoľahnite sa na dlhoročné tradície, najmodernejšie technológie, cit pre farebné a materiálové kombinácie, ktoré overil čas a najmä skúsenú ruku odborníkov. Dokážu všetko, od prvotného návrhu až po realizáciu a finálne doladenie doplnkami. Poodhaľte im svoje predstavy a vydajte sa na cestu za svojou vysnívanou kuchyňou.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na