Kuchyňa Luxury

Luxury – prvý pohľad rozhoduje| Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Luxury

Stačí sa letmo pozrieť a okamžite prepadnete znásobenej dávke šarmu a luxusu. Argumenty sú tu zbytočné. Aj tak by iba potvrdili vašu voľbu. Láska prechádza celým bytom. Komplexnosť riešenia Luxury a neobmedzuje iba na kuchyne. Obývacia stena Vám prináša ďalšie a ďalšie potešenie, či už ide o formu alebo funkčnosť. Veľká knižnica je vyrobená z akrylátu v lesku a perfektne tak dopĺňa kuchynský nábytok.

Alabastrová farba vo Vás vyvolá tendenciu fantazírovať. Môžete sa iba tak prechádzať alebo sedieť na pohovke; v každom prípade Vás obklopí príjemný pocit, že Váš domov je vaša základňa na ceste k vysneným cieľom.

Zásuvky nepotrebujú úchytky, otvárajú sa systémom „tip on“ a disponujú rozdeľovačmi a organizátormi DVD a CD nosičov. Po ruke tak máte vždy akékoľvek filmové či hudobné dobrodružstvo. Presklenené skrinky sú variabilné a umožnia Vám ich v knižnici umiestniť kamkoľvek ich budete potrebovať. Šatník v matnom laku a čiernom prevedení krásne ladí s konceptom útulného a pritom oslnivého prostredia. Pripočítajte úschovný priestor pod sedacou súpravou a pochopíte, že zostave Luxury nechýba absolútne nič.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na