Kuchyňa Fashion red

Fashion red | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Fashion red

Červená farba zvyšuje tep, dodáva energiu a naplní vás nevídanou silou. Presne to sa stane aj keď vstúpite do kuchyne Fashion Red z dielne Sykora.

Premyslená kompozícia dostane všetky vaše zmysly. Kombinácia matných a leských povrchov, neprehliaduteľná textúra dubového dreva a výrazné teplé červené akcenty premenia kuchyňu na váš nevyčerpateľný zdroj pozitívnej energie. Žite tam, kde sa cítite dobre. Využite priestor na maximum. Prečo by sa mala kuchynská linka končiť zrezaným korpusom, keď si môžete užívať priestorový luxus poličky na vaše obľúbené kuchárske knihy alebo fľaše vína. Roletka, ktorá skrýva police, necháva priestor vašej fantázií. Elegantné podsvietenie horných skriniek opticky zväčšuje priestor a je nevtieravým pomocníkom pri neskorom varení večere či pri dlhých posedeniach v kuchyni pri dobrom víne a intímnom rozhovore. Skvelý doplnok k modernému životnému štýlu, kde má všetko svoje miesto a čas je vzácna komodita.

Kuchyňa sa považuje za srdce celého domu už od nepamäti. Je miestom, kde sa stretáva celá rodina, kde trávime voľný čas, varíme, diskutujeme a stretávame sa. Vyvýšený barový pult so sedením využijete na rýchle raňajky alebo zdravý obed. Všetky vaše sny splní kuchyňa Fashion red.

Naši odborní návrhári vám ochotne pomôžu pri zostavovaní a realizácii vašich predstáv. Pomôžu vám nie len so samotným návrhom kuchynskej linky, ale taktiež poradia, aké zvoliť doplnky a detaily aby bola kuchyňa skutočným srdcom vášho domova. Neváhajte a navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na