Kuchyňa Exclusive dolphine grey – novinka 2017/2018

Exclusive dolphine grey | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Exclusive dolphine grey – novinka 2017/2018

Dyha | Dub kartáčovaný                              Lak | Dolphine Grey

 

DVA ODTIENE SIVEJ, 50 ODTIEŇOV ÚSMEVOV

Sivá farba už dávno nie je nenápadná a jednoducho prehliadnuteľná. Vysoké skrine s lakovanými dvierkami v dokonalom lesku, kde sa skĺbili dva odtiene šedej, vám rozhodne nikdy nezovšednie. Sivá je nová čierna. Kuchyňa s veľkoryso riešeným odkladacím priestorom, policami a zástenou z dyhy, ktorá je vyrobená z kartáčovaného dubu, je umiestnená vľavo od vstavanej spotrebičovej zóny, rozširuje solitér s drezom a varnou doskou.
                            

dolphin grey gloss                                                light grey gloss

DOKONALÝ PROCES LAKOVANIA

Vo všetkých fázach výroby dbáme na kvalitu. Špeciálny lak Evermatt, ktorý sa používa na finálnu úpravu povrchov, zabraňuje vzniku lesklých škvŕn a vašim kuchyniam poskytuje ochranu a neustále prirodzený vzhľad. Klasická metóda lakovania dvierok, tj. základná farba, brúsenie, lakovanie, brúsenie, lakovanie a nakoniec leštenie do vysokého lesku.

NADČASOVÁ DREVINA

Nepravidelná kresba, viditeľné uzly, odolnosť a pevnosť. To sú vlastnosti dreviny, ktorá stopercentne stojí za pozornosť. Dub sukatý (uzlový) je hrdinom kuchýň posledných rokov a dodáva im nádych nadčasovosti a elegancie. Veľmi dobre sa kombinuje s ostatnými materiálmi. Upúta pozornosť a srdce kuchyne doslova zahreje.

Dub sukatý

ČISTÝ DIZAJN, DOKONALE UKRYTÉ ÚCHYTKY

Nenápadne zafrézované úchytky zo zadnej strany dvierok prenechávajú kuchyni ničím nerušený noblesný dizajn s nádychom tajomstva. Vodorovné a zvislé uchopenie podľa požiadaviek zákazníka v tom najprecíznejšom prevedení neuberajú na praktickosti,

DELENIE VYSOKÝCH SKRÍŇ

Do vysokých skríň s lakovanými dvierkami vo vysokom lesku uložíte potraviny i riad. Diely sú od seba oddelené nerezovými lištami, ktoré bezchybne ladia s ostatnými doplnkami a dávajú kuchyni technický ráz. Lišty umožňujú jednoduchší prístup k úchytkám zo zadnej strany.

DUBOVÉ ORGANIZÉRY

 

Dubový materiál organizérov v kombinácii so šedým kovom vás pri každom otvorení úložnej zásuvky ohromí. Všetky vnútorné časti kuchyne sú zladené do najmenších detailov. Záleží len na vás, ako si úložný systém poskladáte.

 

STÔL SYKORA

Nedeľný obed alebo brunch s rodinou pri masívnom dubovom stole v pohodlí domova. Džbán s vodou, taniere plné jedla a horúce hrnce, ktoré môžete bez obáv položiť na stôl. Premyslená štruktúra kuchýň Sykora sa odráža v interiéri. Stôl s dubovými nohami a keramickou doskou, z totožného materiálu ako je tá pracovná, sa ľahko udržiava a vy si môžete bez obáv užívať hodovanie.

STOLIČKA LEAF

Kombinácia šedého čalúnenia stoličiek tvorí vyrovnaný pár s dubovým stolom. Pohodlné sedadlo a opierka s lisovanej preglejky dáva tomuto modelu optickú i fyzickú ľahkosť. Ohýbané masívne drevo zaručuje stabilitu. Stoličky sú dostupné v klasickom aj v barovom prevedení.

                

Barová stolička LEAF                                                         Stolička LEAF

 

PORIADOK NA PRACOVNEJ PLOCHE

Praktické spojenie organizérov priamo na pracovnej ploche dodáva kuchyni moderný a upravený tvar. Počas varenia obľúbeného jedla máte všetko pripravené a uložené. Dózy, koreničky a ďalší pomocníci nájdu svoje miesto v zabudovanom systéme a počas varenia nebude v kuchyni vládnuť chaos. Hladký povrch organizérov zaručí bezproblémovú a jednoduchú údržbu.

.

PRIPOJENIE VŽDY PO RUKE

Rozvášniť svoje kulinárske zmysly okolo priestranného ostrovčeka prístupného zo všetkých strán už nie je nemožné. Jedna strana je určená na prípravu pokrmov, z druhej je miesto určené na umývanie riadu voľne prechádzajúce k varnej doske. Od tej to nie je ďaleko k drevenému baru z dubového masívu. V zákutiach ostrovčeka môžete pestovať bylinky alebo kvety. Zároveň sú pod nerezovým krytom ukryté elektrické zásuvky. Neprekážajú a odhalia sa vám len vtedy, keď ich budete potrebovať. Stačí obyčajné pootočenie a všetko je opäť „upratané“.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na