Kuchyňa Exclusive

Exclusive | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Exclusive

V modelovej rade pre rok 2015 prichádza koncept Kuchyňa Sykora so striedmou, minimalistickou kuchyňou Exclusive. Kombinácia dyhy ušľachtilého dubu Antic a lesklej lakovanej bielej plochy skrýva mnohé prekvapenia. Napriek tomu, že moderný charakter kuchyne Sykora Exclusive je veľmi romantický, je naplnená najmodernejšími technológiami a dokáže uspokojiť i najnáročnejších klientov. Objavte kuchyňu svojich snov, ktorá sa nespolieha na kompromisy, ale na dokonale prešpekulované riešenia domyslené do detailov.

Inšpirujte sa štýlovým, moderným a nadčasovým riešením Kuchyne Sykora v našej fotogalérii.

Na oko si však stále zanecháva dojem útulnej kuchyne ako stvorenej na rodinné chvíle plné pohody. Preč sú časy, kedy sme sa museli prispôsobovať technológiám. V kuchyni Sykora Exclusive ste pánom vy. Výškovo prispôsobiteľná pracovná doska bude dokonale reflektovať vaše požiadavky, v rozdeľovacom systéme zásuviek, ktorý si môžete vybrať vo farebnom variante, ktorý vám vyhovuje, pohodlne nájdete všetko čo potrebujete.

Súčasťou kuchyne je zapustená varná doska. Okrem toho, že tento maličký detail je estetickou pridanou hodnotou, šetrí vám čas a nervy pri upratovaní. Celú linku stačí prejsť jedným pohybom a všetko je dokonale čisté. Hoci ku kuchyni jednoducho neodmysliteľne patria špinavé ruky – od čistenia zeleniny po miesenie cesta, všetko je to príjemná manuálna práca… Uvedomili ste si, ako často zápasíte s otváraním skriniek znečistenými prstami? Dizajnéri SYKORA to vedia. Zabudnite preto na úchytky – súčasťou série Exclusive sú elektronicky otvárateľné skrinky, ktorých sa stačí dotknúť a otvoria sa.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na