Kuchyňa Dub wenge

Dub wenge – absolútno | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa Dub wenge

Sykora Dub wenge, kuchyňa, ktorá spája v sebe dokonalý dizajn, nadčasové prvky a jedinečnú funkčnosť v príjemnom tmavom prevedení.

Koľko slov potrebujete, aby ste vyjadrili dokonalú myšlienku? Veríme, že ich stačí málo, pokiaľ sú tie pravé. Príjemné prostredie, dokonale využitý priestor a harmónia farieb i materiálov.

Použitie dyhovaných dvierok Wenge umožnilo demonštrovať naše odhodlanie a vám poskytnúť jedinečný luxus. V kombinácii s nerezovými hranatými úchytkami dotvárajú v kuchyni súhru elegancie a vkusu.

Kuchynská linka je rozsiahla, napriek tomu pôsobí ucelene a jednoliato. Vďaka bledej pracovnej doske, ktorá lemuje celý komplet, dostáva priestor svetlo a jas. Bledý kameninový kuchynský drez pôsobí v kombinácii s pracovnou doskou ako jeden ucelený kus. Zabudované spotrebiče s nerezovými doplnkami dotvárajú celok. Úsporný elegantný dizajn zodpovedá nárokom ľudí, ktorí sa na svojej ceste za úspechom nenechajú rozptyľovať. Pokiaľ je dokonalosť v detailne, v tejto zostave je absolútno.

Dlhoročné pôsobenie na trhu a stretávanie sa s potrebami zákazníkov nás naučilo, ako vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Kuchyňa Dub Wenge vás očarí množstvom úložného priestoru. Vrchné skrinky s presklenými dvierkami s mliečnym sklom skrývajú množstvo priestoru pre riad, ktorý bude vždy poruke. LED podsvietenie spodnej časti skriniek osvetľuje celý pracovný priestor. Kombinácia spodných skriniek a zásuviek zaručí isté miesto pre každého kuchynského pomocníka.

Hľadáte kuchyňu, ktorá bude spĺňať vaše najtajnejšie sny a predstavy? Hľadáte kuchyňu, ktorá bude srdcom domova a vydrží vám na celý život? Potom je jasnou voľbou kuchyňa Sykora. Vďaka progresívnym materiálom a najnovším technológiám dokážeme vytvoriť práve takúto kuchyňu.

Vďaka dlhoročnej tradícii a kontroly kvality máme množstvo spokojných zákazníkov.

Ak vás zaujala kuchyňa Dub Wenge od Sykoru, navštívte jedno z našich kuchynských štúdií v Bratislave, Trnava, Piešťanoch, Nitre či Trenčíne a my vám poradíme s výberom. Naši certifikovaní návrhári spolu s vami pripravia 3D vizualizáciu podľa vašich predstáv.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na