Kuchyňa roku 2017: DIAMOND

Diamond | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Kuchyňa roku 2017: DIAMOND

Jedna z najvýraznejších noviniek na trhu kuchýň je SYKORA Diamond. Sezónu 2018 ovládnu metalické odlesky, 3D dyha a prepracované detaily.

3D Dyha

DIAMOND

Strojovo presné. Ručne opracované. Jedine u Sykoru sú dvierka v dubovom dekore lisované špeciálnou 3D technológiou, vďaka ktorej má každý milimeter plochy bezchybný vzhľad. Ten je dosiahnutý tiež starostlivým opracovaním hrán, ktoré je vykonávané ručne. Dbali sme na každý detail, aby ste si vy mohli užiť veľkoleposť.

Nano lak Evermatt

TERRA BROWN

Kuchyňa Diamond je lakovaná unikátnym lakom Evermatt. Revolučná nanotechnológia zaručuje, že povrch je tak 5x odolnejší než iné laky. Nezostávajú na ňom odtlačky prstov, neleskne sa, tak jednoducho sa nezašpiní a ani časom nestráca svoje estetické vlastnosti. Po celý čas poskytuje vášmu nábytku ochranu a zároveň aj úžasný prirodzený vzhľad.

 

Pozrite si krátke video o technológií úpravy dvierok Evermatt: 

 

DÔMYSELNÝ SYSTÉM ZÁSUVNÝCH DVERÍ

Vstavané a pritom efektné. Varnú aj mikrovlnnú rúru sme efektívne skryli do skrinky, takže nijako nenarúšajú celistvý dizajn zostavy. Máte ich na očiach iba vtedy, keď ich potrebujete. Rozumné riešenie v organizácii kuchyne dopĺňa zásuvný systém dverí: odteraz vám už neprekážajú v priestore, ale naopak prinášajú viac miesta pre vaše kuchárske kúzla.

EXKLUZÍVNE ZÁSUVKY

Rovnako ako zvyšok zostavy, i zásuvky sú vyrobené z prvotriednych a ušľachtilých materiálov. Ich dno je v dekore merino a vďaka špeciálnej farbe, ktorú nájdete exkluzívne u Sykoru, sú zladené so svojim okolím. Priamočiary dizajn zásuviek je naviac mimoriadne funkčný – pohodlne do nich ukryjete veľké i malé tajomstvá. Farebné prevedenie zásuviek:

       

LAK TERRA BROWN                                 MERINO

 

KNIŽNICA Z ANTICKÉHO DUBU

Keď ide o vás, nechcete nič ponechať na náhodu. Rovnaký materiál ako na úchytkách a stole sme použili tiež na otvorenej, obojstrannej knižnici. Jej konštrukcia je vo farbe titánu, kým drevené poličky sú z tmavého antického dubu. Knižnica perfektne splýva s priestorom a zároveň ho prakticky oddeľuje.

 

STÔL POLYGON

Jedálenský stôl Polygon Sykora v minimalistickom dizajne, ale s maximálnou praktickosťou. Na podnož v titánovej farbe sme položili masívny dub a keramický panel v rovnakom dekore, aký má pracovná doska v kuchyni. Okrem pôsobivého vzhľadu je veľmi odolný voči poškriabaniu.

 

 

PRACOVNÁ DOSKA ZO ŽULY

Pracovná doska je epicentrum vášho varenia. V tomto prípade je vyrobená zo žuly v exkluzívnej povrchovej úprave satinato s nepravidelnými hranami. Oblasti pri varnom a umývacom centre sú leštené, aby zabránili prípadnému poškodeniu vášho odevu. Táto doska vydrží takmer čokoľvek a vyzerá skvelo za všetkých okolností.

                          

JEDINEČNÁ DIZAJNOVÁ NEPRAVIDELNÁ HRANA ŽULY               LEŠTENÉ PLOCHY ŽULY PRE OCHRANU ODEVU

 

ELEGANTNÝ ODSÁVAČ

Kuchyňa Diamond je doladená do posledného detailu. Jej špičkový vzhľad potvrdzuje i dizajnový odsávač v závesnom prevedení. Farebne zodpovedá zostave, ale zachováva si svoju tvarovú originalitu. Do už tak sviežeho vzhľadu zostavy prináša ďalší čerstvý prvok.

 


 

 

 

 

 

Zaujala vás kuchyňa DIAMOND? Poraďte sa o ideálnom riešení pre vašu domácnosť s dizajnérmi kuchynských štúdií DOMOSS. 

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na