Exclusive Dub Fortuna / Evermatt

Úvod / Kuchyne / Moderné kuchyne Sykora / Exclusive Dub Fortuna / Evermatt

Lakovaná kuchyňa revolučným nano-lakom Evermatt v kombináci s laminom so synchrónnym povrchom v Dub Fortuna vytvára zajímavú kuchyňu, ktorá verne imituje prírodný materiál, pričom vydrží každodennú záťaž varenia na desiatky rokov.

Harmonické vyváženie farieb a materiálov. Dub Fortuna má špeciálne vybranú jedinečnú kresbu, ktorá poukazuje na originalitu každej zostavy. Biela farba je neutrálna, ľahko kombinovateľná s výraznými prvkami a zároveň umožňuje vyniknúť aj menej nápadným doplnkom.

Dvierka s profilom Exclusive so skosenou hranou, sú na výrobu technologicky najnáročnejšie, avšak umožňujú ten najpohodlnejší spôsob ovládania v čistom, bezúchytkovom dizajne s bielou lištou na korpuse. Sada závesných skriniek je obohatená LED pásikom, ktorý celú miestnosť veľmi príjemne presvetľuje. Intenzita a teplota svetla sa dá nastaviť a prispôsobiť ostatku interiéru.

Pracovná doska Technistone vyrobená z umelého kameňa v dekore Crystal Calacatta Silvia spojuje kreativitu prírody a odolnosť moderných materiálov. Pôsobí čistým dojmom a zároveň sa dobre udržuje.

Jemné odtiene a elegantná kresba prebiehajúca celým rozmerom pracovnej dosky, ktorý je použitý i na zadnú stenu a bočnou stranou ostrovčeku výrazne napomáha k dotvoreniu jednoduchého, svetlého a po všetkých stránkach harmonického interiéru.

Varné centrum je orientované na ostrovček. Hneď vedľa varnej dosky sa nachádza špeciálny výsuvný odsávač pár. Akonáhle efektívne odsaje paru, pach a splodiny, príhodne sa vráti späť dole do ostrovčeku.

Na kuchyňu plynule naväzuje jedálenská časť. Stôl je z rovnakého materiálu ako celá kuchynská zostava. Komponenty sa doplňujú a pôsobí v súlade. Zároveň vnáša do miestnosti kus prírody a harmónie.

Stôl a knižnica je z rovnakého materiálu ako celá kuchynská zostava. Ako jedálenský stôl tak policová skriňa je zostavená z lamina Dub Fortuna, ktoré doplňujú dvierka v bielom laku Evermatt. Zámerne chýbajú úchytky, skrinky sa otvárajú jednoduchým dotykom Tip-on.

Stôl v drevenom dekore dubu Fortuna a čiernou podnožou, k tomu čierne stoličky a neobvyklé osvetlenie. Pre hornú stolovú dosku je možné zvoliť akýkoľvek materiál (LTD, lak, dýha, dekor pracovné dosky).

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na