Kuchyňa Kashmir Style

Kashmir style – neutíchajúce kúzlo | Kuchyne Sykora

Úvod / Kuchyne / Klasické kuchyne Sykora / Kuchyňa Kashmir Style

Tradície, prepracovanosť a spojenie s prírodou to je Kashmir style. Kuchyňa ktorá dokonale vystihuje ideál romantickej a rozprávkovej kuchyne.

Kuchyňa Kashmir Style je určená tým zákazníkom, ktorí dokážu oceniť tradičnosť a nepriťahujú ich neutíchajúce či avantgardné módne trendy. Kúsok čistej prírody vo vašej kuchyni vám zabezpečí pocit útulnosti a pohodlia, aký ste ešte necítili.

Osvedčené dvierka s hlbokým frézovaním sú doplnené jednoduchými, avšak komfortne veľkými, pohodlnými úchytkami. V zostave sú dvierka rozmerovo variované, čo vnáša do priestoru vítanú dynamiku. Podsvietenie horných skriniek dokonale osvetľuje pracovný priestor. Farebnosť bola inšpirovaná prírodou – tóny sú zemité, základné, ťažia z atraktívneho kontrastu matných a lesklých plôch spotrebičov.

Variabilné usporiadania skriniek, zásuviek, či rôznych výsuvných komponentov, zabezpečuje vytvoriť vysnívané prostredie pre nejedného kuchára. Všetko potrebné pre varenie je po ruke, a pritom môže byť na pracovnej ploche poriadok.

Kuchyňa môže byť na celý život. Stačí si iba správne vybrať. Niektoré prvky sú večné, k niektorým trendom sa opakovane vraciame a niečo z našich domovov nikdy nevymizne. V tomto štýle sú tvorené aj kuchyne Sykora. Spoľahnite sa na dlhoročné tradície, najmodernejšie technológie, cit pre kombináciu farieb a materiálov, ktoré overil čas a najmä na skúsenú ruku odborníkov.

Navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS a splňte si svoj sen o kuchyni stvorenej pre vás. Naši návrhári vám k tomuto snu pomôžu krok za krokom. Od prvotného návrhu až po realizáciu a finálne doladenie doplnkami. Aby sa stala kuchyňa miestom kde sa bude cítiť príjemne celá rodina.

Kuchyňa Kashmir Stye od Sykoru zmení vaše ponímanie tradičnej predstavy o kuchyni.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


    osobných údajov

    Pozrite sa späť na