Úvod / Akcie / Pripravíme vám 3D grafický návrh kuchyne – vizualizáciu kuchyne

Pripravíme vám 3D grafický návrh kuchyne – vizualizáciu kuchyne

Ak sa chystáte zariaďovať novú kuchyňu, jeden z prvých krokov, ktorý vás bude čakať v kuchynskom štúdiu, je vizualizácia – alebo 3D návrh kuchyne. Pomocou neho získate prehľad o priestorovom usporiadaní kuchyne, o výbere nábytku, spotrebičov, doplnkov o materiálovom a farebnom prevedení vašej budúcej kuchyne. Naši dizajnéri vám pomôžu vytvoriť reálnu predstavu Vašej budúcej kuchynskej linky.

Grafický návrh kuchyne vám na požiadanie pripravíme v ktoromkoľvek z kuchynských štúdií DOMOSS. Nezostaneme však len pri ňom, zabezpečíme aj kompletnú realizáciu kuchyne, montáž, služby a servis.

Naši dizajnéri sú pravidelne školení v oblasti nových materiálov, výrobkov ale i dizajnových trendov. Pri návrhoch prihliadajú na estetické, ergonomické i ďalšie požiadavky klientov tak, aby vám nová kuchyňa, jedáleň, či iná časť bytu, prinášala príjemné chvíle a pocit ozajstného domova.

Aká je cena vizualizácie?

Cena vizualizácie je 100 €. Cenník služieb a grafických návrhov si môžete stiahnuť tu:

Cennik sluzieb kuchyne

Ako môžete získať vizualizáciu zdarma ?

Vizualizáciu získate úplne ZDARMA automaticky v prípade, ak si objednáte tovar z našich kuchynských štúdií DOMOSS.

Po predbežnom odsúhlasení návrhu zákazníkom sa spracuje kompletná vizualizácia. Kompletná vizualizácia obsahuje pôdorys s presnými rozmermi a kompletnými inštaláciami (elektrina, voda, plyn, odpad).

Tešíme sa na vás v kuchynských štúdiách DOMOSS.

Pozrite sa späť na