Kuchynské spotrebiče Gaggenau

Exkluzívna nemecká značka kuchynských spotrebičov Gaggenau ponúka špičkové produkty pre najnáročnejšieho zákazníka. Do ich portfólia patria vstavané rúry, vstavané mikrovlnky, varné panely, parné rúry, digestory, umývačky či vinotéky, chladničky a mrazničky.

 

Spoznajte spotrebiče Gaggenau v kuchynských štúdiách DOMOSS – Sykora:

 • Exkluzívne spotrebiče značky Gaggenau pripravujeme vystaviť priamo v značkových kuchyniach v našich štúdiách. Práve vďaka tomu získate ucelenú predstavu o tom, ako môže vyzerať vaša vysnívaná kuchyňa.
 • Ako fungujú spotrebiče, ako ich umiestniť v interiéri či ako sa o ne starať  vám vysvetlí náš skúsený odborný personál. Už čoskoro si sami môžete vyskúšať, ako sa obsluhuje tepan populárny v ázijskej kuchyni alebo indukčná varná doska.

  Montáž aj servis Gaggenau

  V kuchynských štúdiách DOMOSS – Sykora sa postaráme o všetko – od prvotného návrhu konceptu kuchyne až po doladenie posledných detailov. Poradíme vám, ktoré spotrebiče Gaggenau sú najvhodnejšie do vašej novej kuchyne, zabezpečíme ich montáž a tiež prípadný servis.


  Prečo si vybrať Gaggenau?

  Počiatky nemeckej značky Gaggenau siahajú až 300 rokov do minulosti. Ludwig Wilhelm von Baden vtedy v rovnomennom meste – Gaggenau, založil prvú kovodielňu. Novú éru priniesol až George von Blanquet, keď v roku 1956 začal realizovať svoje vízie – na mieru navrhované kuchynské spotrebiče, ktoré vyhovovali jeho náročným požiadavkám. Ako vášnivý kulinár vedel, čo v kuchyni vyžaduje – najvyššiu kvalitu, jednoduchú obsluhu, spoľahlivosť a pohodlie.

  Všetky tieto atribúty si exkluzívna nemecká značka Gaggenau zachovala po celé roky svojej existencie. Postupne k nim pridávala aj ďalšie vlastnosti, vďaka ktorým sa prepracovala na špičku vo svojom obore. Spotrebiče Gaggenau sú charakterické nadčasovým dizajnom, funkčnosťou a dômyselnými technológiami – do vašej domácnosti prinesú exkluzívnu gastronómiu.

  Nezáleží na tom, aký štýl varenia preferujete. Či ste puntičkársky gurmán, ktorý dokáže pri hrncoch prestáť celé hodiny, alebo preferujete rýchlu thajskú kuchyňu. Či si radi vychutnáte aj rituál umývania riadu, alebo máte radi absolútne pohodlie. Spotrebiče Gaggenau si vás získajú.


  Spotrebiče Gaggenau: Vždy o krok vpred

  Prvá vstavaná rúra na pečenie alebo sklokeramická varná doska vzišli práve z dielne Gaggenau. Dizajnéri a technológovia stále pracujú na nových inováciách, aby zákazníkom ponúkli presne to, čo reflektuje ich potreby. Medzi najnovšie prírastky patrí napríklad automatické čistenie parných rúr či dokonale presné nastavenie teploty, vďaka ktorému si vychutnáte pokrmy pripravené sous-vide. 

  Viac informácií o spotrebičoch Gaggenau získate priamo v kuchynských štúdiách DOMOSS – Sykora.

   

Videogaléria

Fotogaléria