Naši dizajnéri

Načo je dobrý 3D grafický návrh kuchyne (alebo vizualizácia) kuchyne?

Ak máte záujem o novú kuchyňu a nemáte predstavu čo by ste si v nej mali alebo chceli mať, máme pre Vás 3D návrhy kuchýň pre inšpiráciu. Výber farby kuchyne,priestorové usporiadanie, farbu pracovnej kuchynskej dosky a ostatných doplnkov do kuchyne Vám pomôže vytvoriť reálnu predstavu Vašej budúcej kuchynskej linky. V našej štúdiách Vám grafický návrh kuchyne na požiadanie pripravíme, pri realizácii kuchyne poradíme, prípadne Vám návrh Vašej kuchyne navrhneme my.

Naši dizajnéri sú pravidelne školení v oblasti nových materiálov, výrobkov ale i dizajnových trendov. Pri návrhoch prihliadajú na estetické, ergonomické i ďalšie požiadavky klientov tak, aby vám nová kuchyňa, jedáleň, či iná časť bytu, prinášala príjemné chvíle a pocit ozajstného domova.

Aká je cena vizualizácie

Cena vizualizácie spolu je 100 €. Cenník služieb a grafických návrhov nájdete tu:

Cennik sluzieb kuchyne

Ako môžete získať vizualizáciu zdarma ?

„GRAFICKÝ NÁVRH ZDARMA“ získate v prípade ak si objednáte tovar z našich štúdií. Po predbežnom odsúhlasení návrhu zákazníkom sa spracuje kompletná vizualizácia. Kompletná vizualizácia obsahuje pôdorys s kótami a kompletnými inštaláciami (elektrina, voda, plyn, odpad)